
Riviera Park
Warszawa

Informacje
- Dzielnica
- Białołęka
- Otaczające ulice
- Krzyzówki
- Rodzaj struktury
- Kompleks
- Rodzaj zabudowy
- średniowysoka
- Funkcja główna
- mieszkalny
- Status
- ukończony
- Rozpoczęcie budowy
- 2016
- Zakończenie budowy
- 2020 maj
- Inwestor/deweloper
- Marvipol Development
Dane techniczne
- Kondygnacje nadziemne
- 5
- Kondygnacje podziemne
- 1
- Powierzchnia użytkowa
- 46000 m2
- Lokale mieszkalne
- 900
Opis
Zespół budynków mieszkalnych Riviera Park został wybudowany w mieście Warszawa w dzielnicy Białołęka przy ulicy Krzyzówki. Konstrukcja obiektów mieszkalnych ruszyła w 2016, a zakończyła się w maju 2020 roku. Powierzchnia użytkowa tych czteropiętrowych obiektów mieszkalnych sięga 46 tys. m2. Nieruchomość to projekt inwestycyjny firmy Marvipol z siedzibą w Warszawie, na jej generalnych wykonawców zostały wybrane firmy Hochtief Polska oraz Karmar, natomiast autorem projektu jest biuro architektoniczne z Warszawy - HRA Architekci. W odległości 190 metrów znajduje się Osiedle Pod Dębami, 198 metrów dalej znajduje się Osiedle Nadwiślańskie, a 351 metrów dalej znajduje się osiedle Atal Marina.
Informacje dodatkowe
- inwestycja realizowana w czterech etapach
- powierzchnia lokali mieszkalnych kształtuje się od około 31 do 89 metrów kwadratowych
- I etap inwestycji to pięć budynków mieszkaniowych wielorodzinnych z 190 mieszkaniami o metrażach od 31 do 89 mkw. Oddanie do użytku to IV kwartał 2017 roku
- III etap to cztery budynki mieszkalne z 239 lokalami mieszkalnymi. Oddanie do użytku to listopad 2019 roku
Wiadomości o Riviera Park
- Riviera Park - nowa inwestycja na Białołęce od Marvipol Development 2016-02-23 09:26:39
Powiązane firmy
- Hochtief Polska - generalny wykonawca I i II etapu
- HRA Architekci - projekt architektoniczny
- Karmar - generalny wykonawca III i IV etapu
- Marvipol Development - inwestor
W pobliżu
Ostatnie 3 wypowiedzi:
-
2023-11-09 12:08:45Koszmarne miejsce do mieszkania na zadupiu. Sąsiedzi to ...(słowo niecenzuralne) nieprzestrzegające zasad współżycia społecznego. Każdy widzi tylko czubek własnego nosa. Dojazd do centrum pozostawia wiele do życzenia. Developer podpiera się tramwajem, który powstaje już od 30 lat... Układy mieszkań niefunkcjonalne, klaustrofobiczne a do tego ciemne. Osiedle studnia gdzie każdy hałas słychać jak wybuch bomby. Jeśli szanujesz swoje zdrowie psychiczne i ciężko zarobione pieniądze trzymaj się od tego miejsca z daleka.
pływak
Gość
Gość
Gość
derp
Gość
Czyli poczekamy trochę i będą tanie mieszkania? ;)
nina
Gość
Gość
Gość
Kris
Gość
Deweloper kupił taniej działkę a potencjalni kupcy przez resztę lat będą płacili za użytkowanie wieczyste... Ja dziękuję :/
gosc
Gość
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,kanal-zeranski-z-gazociagiem-inwestor-pokazal-wizualizacje,191585.html
więc nie wiem po co to straszenie....
lolek
Gość
Aha, jak ktoś chce mimo wszystko tam mieszkać to polecam jeszcze jedna informacje. ZTM chce okroić trasy autobusów z okolicy. Nie będą już jeździć bezpośrednio do metra (700tki - 705, 735), myślę że nie muszę pisać jak to utrudni dojazd gdziekolwiek ewentualnymi mieszkańcom "riviery"
Aha, żadne inne osiedle w okolicy nie ma użytkowania wieczystego. Słąbiutko
gosc
Gość
Co do drzew, to zgodnie z projektem, owszem mają usunąć wiele drzew, ale będa też nowe nasadzenia.
Użytkowanie wieczyste ma 80% budynków w Warszawie. Nie rozumiem po co tak straszyć ludzi.
lolek
Gość
Do 30 listopada 2020 r. Gaz-System musi wykonać nasadzenia zastępcze w dzielnicy Białołęka. To 5 tys. drzew gatunków takich jak: lipa, klon, jawor, dąb, grusza dzika, jabłoń dzika i głóg. Ponadto na terenie Nadleśnictwa Jabłonna zostanie zadrzewiony obszar 2,2 ha w ramach rekompensaty za ścięte krzewy. Z tych 5 tys. drzew żadne nie trafi nad kanał. To małe, dwuletnie sadzonki, które mają być posadzone w lesie na Białołęce Dworskiej (to drugi koniec dzielnicy) i około 300 większych drzew przy głównych ulicach Białołęki.
Piekne klepisko będzie zamiast zieleni. Oj deweloper musi szybko sprzedawać mieszkania bo zaczną ciąć już na początku 2017
Gość
Gość
Co do komunikacji to pętla autobusowa ma powstać w okolicy orlika i nie są to plany developera, a miasta i owszem wiąże się to z ograniczeniem obecnie jeżdżących ul. Płochocińską autobusów (które i tak jeżdżą głównie w szczycie i mają przystanki na żądanie) ale za to będą tam stałe linie zatrzymujące się właśnie na tej pętli, a jeżeli komuś i to za mało to 5 min spacerku jest PKP Żerań, a 10 min w drugą stronę mamy ul. Modlińską z sporą liczbą autobusów (trochę spaceru dla zdrowia nie zaszkodzi). Jeżeli chodzi o tramwaj to
Dar
Gość
Jeżeli chodzi o tramwaj to rzeczywiście są z tym jakieś przepychanki ale prędzej czy później powstanie, jak robili remont Modlińskiej na odcinku Żerańskim to dostosowali ją do przyszłego torowiska.
Wracając jeszcze do naszych kochanych drzewek to na wielu osiedlach Warszawskich jest ich mniej niż w tej okolicy będzie po przecince i ludzie jakoś z tego powodu nie pomarli, a nawet nadal tam mieszkania kupują - dziwna sprawa jakaś, że w zachaszczonym lesie nie chcą mieszkać.
Qu
Gość
I poprawcie mnie jeżeli się mylę ale z tego co wyczytałem to ten gazociąg na iść pod ziemią więc tereny żadna rura szpecić nie powinna.
lolek
Gość
- od razu widać że nie bywasz w okolicy i piszecie jakieś bajki o chaszczach. to są normalne drzewa, które zanim odrosną minie 20 lat albo i więcej. ludzie zdołają kredyty spłacić a drzewa jeszcze nie odrosną, pomyślcie sobie jeden z drugim. i wytną 90% tego co jest, pod gazociąg 4 tysiące, dom development wytnie 650, marvipol też zaraz zaczyna wycinkę. i na razie nikt nie planuje nowych nasadzeń, pustynia będzie jak nic.
- autobus przy orliku? chyba w innym życiu. na krzyżówki-kowalczyka nie zmieści się na zakręcie a ulicy nie poszerzą bo nie ma jak, poza tym dopiero była przebudowana.
- tramwaj, marzenia ściętej głowy, teraz poszły środki na tramwaj na tarchominie, później jest na zieloną białołękę do 2020 czy 23, do tego czasu się zmieni władza w warszawie także tramwaj zobaczysz jak świnia niebo
-brak przebudowy płochocińskiej do 2023
lolek
Gość
a jeszcze wracając do drzew to warto sobie poczytać o tym jak tragiczne mamy powietrze w Warszawie, na pewno wycinanie drzew pomoże, codziennie rano dzieci mieszkanców "riviery" będą wdychać świeże spaliny z płochocińskiej i modlińskiej. na zdrowie!
aha, po drugiej stronie ulicy na przeciwko jest zakład przetwarzania odpadów, nie wiem czemu deweloper o tym nie napisał na stronie internetowej, przecież taki fajny sąsiad
:)
Gość
przyszły mieszkaniec Atal Marina
Gość
ups
Gość
mag
Gość
2 budynki już stoją. Jakie opinie?
gość
Gość
te gość
Gość
kawka
Gość
Co do okolicy mi też wydaje się być ok - dużo autobusów na modlińskiej i PKP Żerań, teraz też buduje się żłobek na krzyżówki co jest dużym plusem.
klient
Gość
ygrek
Gość
ale
Gość
klient
Gość
z okolicy
Gość
ehhh
Gość
z okolicy
Gość
do z okolicy
Gość