Miniaturka Wschodnia 19

Wschodnia 19
Luboń, Wschodnia 19

Mapa

Informacje

Otaczające ulice
Wschodnia
Kod pocztowy
62-030
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2016 grudzień
Inwestor/deweloper
NCS-Bud

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
146
Lokale handlowo-usługowe
2
Windy
5 szt.

Opis

Budynek Wschodnia 19 stoi w Luboniu. Obiekt został zbudowany przez CMX Park 2m, natomiast w budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała firma NCS-Bud. Niedaleko znajdują się Osiedle Wschodnia, gmach Komisariat Policji i budynek Factory Poznań.

Informacje dodatkowe

  • w budynku znajdą się mieszkania o powierzchni wynoszącej od 38 do 88 m2
  • w ramach inwestycji powstanie 5-klatkowy budynek mieszkalny wielorodzinny z halą garażową w części podziemnej
  • na parterze obiektu mieszczą się lokale handlowo-usługowe
Ostatnio zmodyfikowano 2021-08-18 06:44:07

Powiązane firmy

Forum opinii Wschodnia 19


  • :):)
    Gość
    2016-06-27 09:18:17
    Powodzenia z tą inwestycją, jedno wielkie bagno ciągle woda nachodzi zamiast parkingu podziemnego będzie basen kryty :) ciekawe jak wysoko po murach grzyb wejdzie. Za nic w świecie nie zainwestowałbym kupna mieszkania.

  • haha
    Gość
    2016-10-28 13:13:44
    Chyba budowa to im nie wyjdzie, od dwóch mięsięcy nic się nie dzieje, ale za to żabki wróciły nad jeziorko. Drugie podejście do budowy w tym miejscu i znowu kicha.

  • Gość
    Gość
    2017-01-16 13:02:09
    Następne podejście również bez efektu mamy zimę i lodowisko, wody na 1.5 m. Szkoda że nikt nie wstawia aktualnych zdjęć z tego bagna. Zastanówcie się czy warto mieszkać na stawie. Sprowadzili maszynę która latem się utopiła w błocie a teraz może wpaść do zamarzniętego stawu. Ludzie ale zaczną płakać jak zakupią mieszkania w tym bloku bo wybudować wybudują ale budynek będzie pracował a wilgoć po ścianach wchodziła, do tego ryzyko zalania garażu podziemnego. Jednym słowem inwestycja trefna.

  • Ala
    Gość
    2021-03-06 19:57:33
    Ta budowa to jakaś pomyłka a zdjęcia w Ofercie nieaktualne. Od długiego czasu nic tam się nie dzieje a rozpoczęta budowa zalana wodą z ujścia w gruncie. To chyba 3 deweloper, który nie może poradzić sobie z wodami gruntowymi w tamtym obszarze. Moim zdaniem w tym miejscu nie powinny być prowadzone inwestycje a zalany grunt (woda podeszła do wysokości ok 3 m!) ogrodzić, fundamenty rozebrać i pozostawić ten teren Matce Naturze.

  • Nooo
    Gość
    2021-11-20 21:51:48
    Dosłownie: utopione pieniądze. Najgorszemu wrogowi odradzałbym kupno lokalu w tamtym miejscu. Woda zalewa halę garażową aż do górnego poziomu gruntu, mimo że próbowano to izolować. Zimą cały ten basen zamarzł... aż strach pomyśleć, w jakim stanie mogą być fundamenty. Jedynie staw ma tam rację bytu, jak natura chciała, a tę, jak wiadomo - nie da się oszukać.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.